INSTALTRONIK
O NAS
PORTFOLIO
KONTAKT Z NAMI
NASI KLIENCI

PORTFOLIO

AUTOMAT DO WYGINANIA WKRĘTÓW I ŚRUB HAKOWYCH (KRZYWKOWY) 


Zaprojektowana przez nas maszyna służy do produkcji wkrętów i śrub hakowych. Wygina nagwintowane pręty, tak aby powstała końcówka hakowa.
Wydajność maszyny: ok 60 wkrętów hakowych/1 min; ok 60 śrub hakowych/1min.
średnica pręta wyginanego: od 3mm do 8mm.


OBRABIARKI WIELOOPERACYJNE DO METALU


Poniżej przedstawiamy zarysy projektów maszyn specjalistycznych do obróbki metalu,dedykowane do jednego lub kilku rodzajów detali. W każdej z tych maszyn zastosowaliśmy wykonywanie jednocześnie wielu operacji, na kilku różnych stanowiskach i kilku detalach oraz przemieszczenie detalu po każdym cyklu. Tego typu rozwiązanie umożliwia skrócenie czasu produkcji całego detalu do czasu pojedynczej operacji.
MASZYNA DO DWUSTRONNEJ KALIBRACJI I GWINTOWANIA CIENKICH RUREK  

         

 


Maszyna pobiera półfabrykat z magazynku i dostarcza na stanowiska kolejnych operacji. Najpierw jest wykonane wiercenie, następnie fazowanie, a na końcu gwintowanie.

ZATACZARKA WIELOOPERACYJNA DO PRĘTÓW       


Możliwe zamontowanie max. 8 wrzecion do wiercenia lub toczenia. Maszyna jest wyposażona w samoczynny podajnik bębnowy do krótkich prętów. Istnieje możliwość zamontowania podajnika magazynkowego na długie pręty. Na obu końcach pręta są nacinane rowki segera oraz planowane i fazowane krawędzie.

MASZYNA DO WYKONYWANIA NAKRĘTEK PROSTOKĄTNYCH Z OTWOREM UMIESZCZONYM MIMOŚRODOWO 

         

 Półfabrykat jest cięty z pręta prostokątnego. Po ucięciu plastra o odpowiedniej grubości, wszystkie krawędzie  są fazowane, a płaszczyzny boczne szczotkowane. W kolejnych operacjach dochodzi do wywiercenia otworu, fazowania krawędzi otworu i gwintowania otworu. Po tych czynnościach gotowa nakrętka spada do odpowiedniego pojemnika.
MASZYNA DO PRECYZYJNEGO UCINANIA RUREK O RÓŻNYCH PARAMETRACH
 

Maszyna ucina rurki,fazuje i planuje krawędzie.
 

AUTOMAT DO PRODUKCJI DRUTÓW OCZKOWYCH
 AUTOMAT DO PRODUKCJI DRUTÓW OCZKOWYCH    

                                                            


 

DRUT OCZKOWY W ZWOJU

                        


DRUT OCZKOWY        AUTOMAT SZPULUJĄCY DO DRUTU (MOTKOWNICA)


   
       


AUTOMAT SZPULUJĄCY DO DRUTU (MOTKOWNICA)


     
    
DRUT WIĄZAŁKOWY W KŁĘBKACH (MOTEK)

           

   

 

Automat do produkcji kłębków drutu wiązałkowego. Po założeniu drutu i włączeniu maszyny, motkownica powtarza następujące czynności w cyklu automatycznym: podanie drutu,nawinięcie określonej ilości zwojów, odcięcie drutu,doginanie drutu. Wydajność: 400kg/8h (w przypadku drutu o średnicy 1,4mm). Automat umożliwia nawijanie drutów o różnych średnicach. Ilość zwojów nawijanego drutu może być w każdej chwili zmieniona, w zależności od wymagań.
AUTOMATYZACJA PROCESU KOROWANIA DREWNA 


 

Wykonaliśmy pełny układ sterowania kilku korowarek. Umożliwia on obsługę całego procesu korowania. Wszystkie czynności odbywają się automatycznie na podstawie sygnałów z określonych czujników. Nasze rozwiązanie sterowania automatycznego bazuje na podstawie sterownika mikroprocesorowego PLC. Od momentu pojawienia się  kłody w zasobniku maszyna wykonuje czynności samoczynnie w cyklu automatycznym.


 

 


 

 

SZAFY STEROWNICZE DO MASZYN


          

 
Projektujemy i wykonujemy układy sterowania do maszyn w oparciu o sterowniki PLC,falowniki i serwonapędy.


 
PLDENASZA STRONA UŻYWA PLIKÓW Cookies- Dowiedz się więcej